Стажування для викладачів у Кракові

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: 09 вересня - 27 вересня 2019 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі ( дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 120 годин.
Учасники стажування мають можливість одночасно прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції за темою стажування, із публікацією матеріалів дослідження.
Просимо Вашого сприяння в інформуванні колективу навчального закладу стосовно проведення даного стажування та конференції, шляхом розміщення інформації на сайті Вашого навчального закладу. Будемо вдячні за надання дозволу для участі співробітникам Вашого навчального закладу у даному заході у вищезазначені дати.


Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +380633339152 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-uek/

Додаток: детальна програма виїзного модулю і тематичний план стажування.