Профорієнтаційна робота кафедри Фінансів і кредиту Факультету обліку та фінансів

В рамках профорієнтаційної роботи кафедра Фінансів і кредиту Факультету обліку та фінансів 19.09.2019 р.  провела зустріч з  учнями 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30.

Зустріч провели:

Декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри економічної теорії та економічних досліджень, к. е. н., доцент Дорогань-Писаренко Л. О.

Заступник декана факультету обліку та фінансів, доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент  Безкровний О. В.

Заступник декана факультету обліку та фінансів з виховної роботи, доцент кафедри бухгалтерського обліку, к.е.н.  Ліпський Р. В.

Доцент  кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент Дроботя Я. А.

  

Для учнів 10 класу ЗОШ № 30 було проведено відкрите заняття на тему: «Грошова одиниця та її купівельна спроможність». Під час зустрічі у ході бесіди – заняття з використанням наочних матеріалів школярі мали змогу ознайомитись і  дізнались  інформацію стосовно сутності грошової одиниці, її купівельної спроможності, інфляції, паритету купівельної спроможності, нетрадиційних показниках виміру купівельної спроможності таких як «Індекс Бігмака» та «Індекс борщу». Окрім того школярі отримали інформацію про методику визначення обсягу грошової маси необхідної для обігу, яка не розкручує інфляційну спіраль. Дана інформація набула прикладного значення у вигляді економічної гри «Купівельна спроможність та зміна вартості грошової одиниці з часом».

 

Аудиторія: 

Діяльність: