Інноваційний підхід до підготовки фахівців зі спеціальності Екологія

25 лютого 2021 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася зустріч за участю студентської молоді, першого проректора ПДАА Павла Писаренка, декана факультету Миколи Маренича, завідувача кафедри екології Олега Міщенка, завідувача кафедри рослинництва Володимира Гангура, керівника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Максима Малька, старшого інспектора Віктора Булата та заступника голови Подільської ради у м. Полтава Бойко Сергія.

Метою круглого столу було, узгодити шляхи підготовки фахівця-еколога, враховуючи стандарт вищої освіти МОН України та сучасних потреб на ринку праці.

 

Інноваційний підхід до підготовки фахівців зі спеціальності Екологія ПДАА висуває на перший план формування практичних навичок і вмінь, які дозволяють студентам відчувати переваги навчання та отримати впевненість в майбутньому у працевлаштуванні.

Також була представлена освітньо-професійна програма, яка включає перелік навчальних дисциплін, виробничу практику, що забезпечують компетентну підготовку фахівця за спеціальністю 101 Екологія.

 

Начальником інспекції з благоустрою Максимом Малько, було рекомендовано звернути увагу на практичну підготовку в умовах виробництва, приймання участі у вирішенні конкретних екологічних ситуацій та долучення студентів до проходження практики у виконавчих органах Полтавської міської ради.

Підсумками зустрічі було вручення сертифікатів учасникам круглого столу та підписання договору про співробітництво, де визначили сторони стратегічними партнерами щодо розвитку співробітництва в освітній, науковій, виробничій та інноваційних сферах.

 

 

 

 

Аудиторія: 

Мітки: 

Діяльність: