Про академію

Полтавська державна аграрна академія - один із найстаріших навчальних закладів Полтавщини. За свою майже вікову історію тут підготовлено чимало висококваліфікованих спеціалістів. Випускники академії нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України.
 
Нині до складу академії входять 6 факультетів, 7 коледжів, мовний центр, селекційний центр, дослідне господарство, центр довузівської підготовки, спортивно-оздоровчий табір, який розташований на березі річки Ворскла. У нашому навчально-науково-виробничому комплексі навчається понад 12 тисяч студентів.
 
Широкі й міцні міжнародні зв'язки академії дають нашим студентам можливість пройти ознайомчу закордонну практику або стажування у 16-ти країнах світу. Стипендіальні кошти, що їх отримують наші студенти під час таких практик чи стажувань, у декілька разів перевищують сумарну вартість навчання студента за контрактом у нашій академії.
 
Крім того наші магістри мають можливість отримати паралельно з нашим українським дипломом ще й європейські дипломи державного зразка.
 
Академія має хороше матеріально-технічне забезпечення. На території студентського містечка, розташованого неподалік від центру міста, до послуг студентів - 5 навчальних корпусів, 6 гуртожитків, дискотека, інформаційний центр, 2 їдальні, 4 буфети, спортивні й тренажерні зали, 2 спортивні майданчики, віварій. Територія студентського містечка огороджена та оснащена зоною вільного доступу до мережі Інтернет Wi-Fi.
 
Справжньою окрасою не лише академії, а й Полтави є чудовий парк площею 4,5 гектара, де ростуть чимало екзотичних рослин.
 
Досвід багатьох десятиліть доводить, що Полтавська державна аграрна академія була й залишається флагманом науки з європейською якістю української освіти.
 
У Полтавській державній аграрній академії підготовка студентів ведеться за ступеневою системою - бакалавр, магістр - відповідно до отриманих ліцензій з таких спеціальностей.